سرزمین عجایب اصفهان

سرزمین عجایب اصفهان

 

اصفهان، طبقه زیرین پایانه مسافربری صفه، شهرعجایب- شماره تماس: 03116732835
مجموعه تفریحی و جذاب شهر عجایب اصفهان، یکی از بهترین و بزرگ‌ترین شهربازی‌های این استان زیبا به شمار میرود که همه روزه پذیرای مردم شریف اصفهان و گردشگران از نقاط مختلف جهان است. محیطی با انواع وسایل پیشرفته و مدرن تفریحی که اوقاتی شاد و مفرح و پرهیجان را برای شما خوبان در کنار دوستان و خانواده تان به وجود می آورد. جالب توجه است بدانید که وسایل بازی در مجموعه تفریحی دیدنی شهرعجایب اصفهان، به دو قسمت تقسیم میشود: 1) مختص کودکان و 2)بزرگسالان .
بزرگسالان می‌توانند با انجام تفریحات جذابی همانند: گیم ماشین کوبنده، گیم ایرهاکی، پینگ پنگ و گیم کشتی اوقاتی خاطره‌انگیز را با دوستانشان در این مکان رقم بزنند. کاراسل، قطار و تاب کودک، پارک بادی، هلی کوپتر، مینی مری گراند و گیم آب‌پاش نیز در ردیف بازی‌ها و تدارک دیده شده برای کودکان در مجموعه تفریحی شهر عجایب به حساب می آید. ی سوپرایز خوب این‌که می‌توانید یکی از خاطره انگیز تربین تولدها را در کلبه شادی این مجموعه تفریحی،
برای فرزندان دلبندتان برگزار کنید. علاوه بر این‌ها، سینما 4 بعدی نیز در این مکان وجود دارد که در آن امکان تماشای بهترین و مهیج‌ترین فیلم‌ها برای مردم فراهم است.
آدرس: اصفهان، طبقه زیرین پایانه مسافربری صفه.

 سرزمین عجایب

 

شهر بازی