اجاره ویلا در لواسان تهران کد 2039

اجاره ویلا در لواسان تهران کد 2039

 

آیا می دانید درآمد ایران از هر گردشگر معادل سی بشکه نفت است؟ ودر قدرت رقابت برای جذب گردشگر بین 141 کشور رتبه 97 دارد؟ آیا این آمار با توجه به پتانسیل جاذبه های تاریخی ایران منصفانه است؟ ما با هدف بهبود این ارقام شروع به فعالیت کرده ایم، امیدواریم با همکاری شما روزی بتوانیم ایران را آنطور که شایسته است به جهان معرفی کنیم. ایران مبلهفعالیت خود را با اجاره منزل مبله در سراسر ایران و معرفی اماکن گردشگری هر شهر شروع کرده است. شما می توانید برایاجاره سوئیتو یا رزرو هتل در هر شهری با ما تماس بگیرید.

لواسان، بورلی هیلز ایران، تعجب نکنید به لواسان لقب بورلی هیلز یا سوییس را داده اند، از این حیث که یکی از ثروتمندترین و امن ترین شهر های ایران می باشد، حتما برایتان جالب است که بدانید لواسان اولین شهر هوشمند ایران و 131 امین شهر هوشمند جهان است اما شهرت لواسان نه برای هوشمند بودن است و نه برای لقبش بلکه برای چشم انداز زیبای رودخانه جاجرود در دامنه البرز و آب و هوای پاک و ییلاقی این شهر است که غنیمت گران بهایی برای تهرانی ها است. از مکان های دیدنی در لواسان می توان به گردنه قوچک، رودخانه کند، رودخانه افجه، آبشار تاران، چنار کهنسال سربسته محله ناران، تپه باستانی جوهک و ... اشاره کرد. برای اجاره ویلا در این منطقه بکر و زیبا با ایران مبله تماس بگیرید.

ویلای لوکس و فانتزی در منطقه خوش آب و هوای لواسان دارای استخر روباز مجهز به سیستم تصفیه و 1500 متر فضای باغ زیبا  به همراه آلاچیق و تخت نشیمن سنتی و باربیکیو، تمامی امکانات برای اسایش شما در این ویلا فراهم است، مناسب برای مراسم های شما، نمای چوب ساختمان 140 متری این ویلا بسیار چشم نواز است، می توانید آخر هفته خوبی در این ویلا داشته باشید.

 

ویلا لواسان

 

 

اجاره ویلا لواسان

 

ویلا اجاره ای در لواسان

 

ویلا لواسان

 

اجاره ویلا در لواسان

 

ویلا استخردار

 

 

ویلا استخردار لواسون