اجاره ویلا در شمال کد 701

اجاره ویلا در شمال کد 701

 

ایران مبله با گرد هم آوردن کادری مجرب و متخصص در تلاش است تا با جمع آوری لیست کاملی از تفرجگاه ها و جاذبه های گردشگری سراسر ایران با تمام اطلاعات مورد نیاز شما از تمامی شهرها سفرتان را آسان  و دلچسب تر کند. لذا  تصمیم گرفته ایم از اساسی ترین نیاز یک سفر خوب، اسکان شروع کنیم، به همین منظور آرشیوی از بهترین آپارتمان مبله، منزل مبله، ویلا اجاره ای، باغ اجاره ای در تمامی نقاط کشور تهیه کرده ایم. شما می توانید برای اجاره ویلا در شمال و یا هر نقطه دیگر با ما تماس بگیرین تا همکاران ما بهترین انتخاب را پیش روی شما بگذارند.

رامسر، عروس شهر های ایران یکی از بهترین انتخاب های سفر در تابستان می باشد، با داشتن نگین سبزی همچون جوارده در خود مکانی مناسب برای گذراندن تعطیلات است. تله کابین ساحلی رامسر بزرگترین تله کابیت کشور و موزه تماشاگه خزر، بوستان جنگلی صفارود، آب های معدنی این شهر می تواند شما را ترغیب کند که میهمان مردم خونگرم این شهر شوید.

ویلا 701 در رامسر ویلایی دو طبقه با شش خواب مستر و شش تخت دو نفره  امکان اقامتی راحت را برای تعداد بالا فراهم می کند. داشتن دوازده تراس با ویو کوهستان و رودخانه و جنگل این ویلا را ممتاز کرده است، همچنین 1500 متر محوطه فضاسازی شده  دارای آلاچیق، استخر سرپوشیده آب گرم و فوتبال دستی و میز پینگ پنگ فرصت مناسبی برای ریلکس کردن برایتان فراهم می کند.

 

 سالن های نشیمن ویلا 701

 اجاره ویلا شمال

 

ویلا اجاره ای شمال

 

آشپزخانه مجهز ویلا

 

اجاره ویلا رامسر

 

اجاره ویلا شمال

 

تعدادی از اتاق خواب ها

 

ویلا اجاره ای

 

اجاره ویلا شمال

 

ویلا اجاره ای شمال

 

تراس و محوطه و استخر ویلا 701 رامسر

 

اجاره ویلا در شمال

 

اجاره ویلا رامسر

 

ویلا استخردار

 

اجاره ویلا استخردار شمال

ویلا استخردار شمال

 

موقعیت جغرافیایی

 

 

نمای کلی ویلا 701

 

اجاره ویلا در شمال