اجاره منزل مبله در پونک تهران TP02

اجاره منزل مبله در پونک تهران TP02

 

ایران مبله با سال ها تجربه در زمینه اجاره روزانه آپارتمان مبله، در تلاش است بتواند شما را در تک تک لحظات سفرتان همراهی کند. به همین منظور آرشیو کاملی از اماکن تاریخی و طبیعی ایران تهیه نموده ایم، دیدن از این آرشیو به شما کمک می کند مقصدتان را مطابق با سلیقه خود انتخاب کنید و برای تهیه بلیط می توانید به راحتی از کانال تلگرام ما اقدام کنید. نگران اقامت خود نباشید با اجاره منزل مبله از ما می توانید اسکانی امن داشته باشید.

تهران به عنوان بیست و پنجمین شهر پرجمعیت جهان و بیست و هفتمین شهر بزرگ دنیا یکی از پر رفت و آمد ترین شهرهای ایران است، و با توجه به پایتخت بودن از اهمیت خاصی برخوردار است، تهران شهری برای سیاسیون، شهری برای فرهنگیان، شهری برای طرفداران هنر، خلاصه برای هر قشری تهران پیشنهادهای ویژه ای دارد، اگر برای کار اداری و یا دولتی به تهران آمده اید، ما اطراف تمام سفارت ها، مراکز و ادارات دولتی منزل مبله برای اجاره روزانه درنظر گرفته ایم تا بتوانید به راحتی تردد کنید. 

 

نمای عکاسی شده از پذیرایی

اجاره منزل دوخواب در پونک تهراننمای عکاسی شده از اتاق خواب

اجاره منزل مبله در پونک تهراناجاره منزل در پونک منزل مبله واقع در غرب تهران پونک بلوار کمالی دسترسی به مراکز تجاری,مستقلو نزدیک به بی ار تی.

نمای کلی از منزل پونک
TP02

اجاره منزل در تهران