اجاره منزل مبله در اصفهان کد EM01

اجاره منزل مبله در اصفهان کد EM01

 

بسیار خوشحالیم که ما را برای همراهی در لحظه هایتان انتخاب کرده اید. تیم ما با تلاش شبانه روزی سعی دارد شرایطی فراهم کند که شما هموطنان عزیزمان با خیال آسوده سفر کنید و دغدغه اسکان را نداشته باشید و با هر توان اقتصادی بتوانید در منزلی آرام و مجهز ساکن شوید، به همین منظور با اجاره روزانه سوئیت، اجاره روزانه آپارتمان، اجاره روزانه منزل در تمام شهر های ایران در خدمت شماییم. همچنین مژده خدمات بیشتر و هیجان انگیزتر را به شما میدهیم. با ما در تلگرام irmobleh همراه شوید. اعنماد شما سرمایه گرانبهای ماست.

اصفهان دومین شهر گردشگرپذیر بعد از مشهد در ایران میباشد که خب به واسطه آثار باستانی و تاریخی بسیار ارزشمند این شهر، دور از انتظار هم  نیست. لذت شب نشینی در پل خواجو و بوستان ناژوان، قدم زدن در سی و سه پل و تجدید خاطره با زاینده رود، صرف غذا های محلی اصفهان در رستوران های بریانی اعظم، خوان گستر سیتی سنتر، خوان گستر جلفا و .... و خرید از مراکز سیتی سنتر، مجتمع تجاری پارک، بازار میدان نقش جهان میتواند سفری خاطره انگیز را برایتان بسازد.

منزل کد EM01 با دو دست مبلمان هفت نفره و میز نهارخوری هشت نفره و همچنین lcd و آشپزخانه مجهز و کامل، دارای دو خواب با چهار تخت و ملحفه تمیز تمام شرایط یک اسکان مطلوب را برای شما فراهم کرده است. امیدواریم لحظات خوشی را در این منزل تجربه کنید.

 

 

 

اجاره روزانه منزل اصفهان

 

اجاره آپارتمان مبله اصفهان

 

اجاره سوئیت در اصفهان

 

منزل اجاره ای اصفهان

 

اجاره منزل مبله اصفهان