اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران کد TSD01

اجاره آپارتمان مبله در سعادت آباد تهران کد TSD01

 

ایران مبله یک شرکت گردشگری است که فعالیت خود را در سال 1385 با ارائه خدمات اسکان آغاز کرده است و پیرو گسترش خدمات خود شروع به معرفی اماکن گردشگری، اماکن تفریحی، اماکن تاریخی و رستوران های شهرهای ایران کرده است. حاصل سال ها کار و تجربه ایران مبله امکان ارائه منزل مبله در همه ایران است، شما دوستان عزیز برای اجاره آپارتمان مبله در تهران و یا هر نقطه ای از ایران می توانید در کانال ایران مبله عضو شوید وآپارتمان مبله مورد نظر خود را انتخاب و جزئیات دقیق آن را در سایت مشاهده کنید.

سعادت آباد منطقه ای در شمال غرب تهران می باشد که از شرق به بزرگراه چمران و از جنوب به شهرک غرب و از شمال شرق به اوین و همچنین از شمال غرب به فرحزاد محدود می شود. میدان کاج قدیمی ترین میدان این منطقه در مرکز قرار دارد.
در سعادت آباد اماکن مهمی مانند مجتمع فنی تهران، زندان اوین، سفارت نیکاراگوئه، هتل اسپیناس پالاس، مسجد الرسول، مسجد قدس، دانشکده ادبیات فارسی و زبان های خارجی دانشگاه علامه طباطبایی وجود دارد، همچنین شما در صورت نیاز به بیمارستان های شهید مدرس، پارسیان، عرفان می توانید برای اجاره منزل مبلهدر محدوده این بیمارستان ها با اپراتورهای مورد تایید ایران مبله تماس بگیرید.

 

اجاره منزل مبله سعادت آباد

 

اجاره آپارتمان مبله تهران

 

منزل مبله تهران

 

منزل مبله در تهران

 

 

اجاره آپارتمان مبله در تهران